Oiva Toikka glasfågel

Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

200 EUR

OIVA TOIKKA, glasfågel, "Grissla", signerad O. Toikka Nuutajärvi, i produktion 1994-2004, längd 30 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

631095

2019-06-11