Teatersäten Vasateatern
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEATERSÄTEN, 2 st, omkring 1900-talets mitt, enkelsitsar, sidostycken och karmar i mörkbetsat lövträ, sits och rygg klädda i mörkt röd plysch, fällbara sitsar, numrerade med rad- och stolsnummer, sitthöjd ca 45, längd 65 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Slitage Endast exempelbilder, för mer noggrann konditionsrapport bör föremålen observeras på plats. Variationer kan förekomma
631119
2019-04-16