Ljusstakar 1700-tal Ryssland

Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland
Ljusstakar 1700-tal Ryssland

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-slut, Ryssland, ljuspipor uppburna av kariatyder, brännförgylld brons, carraramarmorfot på mässingsdekorerad träfot, höjd 31 cm

Marmor med lagningar

631122

2019-04-03