Karmstolar Pall Louis XV-stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, PALL, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, valnöt, träskuren dekor, klädsel i textil, armlän med klädsel, sitthöjd ca 42 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Sltiage, senare klädsel
631137
2019-04-16