Karmstolar Pall Louis XV-stil

Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil
Karmstolar Pall Louis XV-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, PALL, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, valnöt, träskuren dekor, klädsel i textil, armlän med klädsel, sitthöjd ca 42 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Sltiage, senare klädsel

631137

2019-04-16