Tårt- och fiskspadar silver

Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver
Tårt- och fiskspadar silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TÅRTSPADAR, 3 st, FISKSPADE, 18/1900-tal, silver och metall, längd ca 22-30 cm

bruksslitage

631143

2019-04-17