Astri Bergman-Taube litogafier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (6) "Utsikt från Everts Kammare 1975", "Norsfiske vid Strömparterren","Berzelie park våren 1975", "Stortorget våren 1975" "Syrener på Fjällgatan 1975", Kring den Gyldene Freden 1975", signerade och daterad Astri Bergman Taube 1975, numrerade 106/225, färglitografier, bildmått ca 40x54 cm

631149

2019-04-03