Johannes Andersen
2019-04-03
631150
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANNES ANDERSEN, soffbord med utdragbara skivor i vardera kortsida, förkromat stålunderrede, 1960-tal, skiva fanerad i jakaranda, höjd 51, 160x70 cm.
Cites-intyg finns i utlämningen.
Slitage.