Johannes Andersen

Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord med utdragbara skivor i vardera kortsida, förkromat stålunderrede, 1960-tal, skiva fanerad i jakaranda, höjd 51, 160x70 cm.
Cites-intyg finns i utlämningen.

Slitage.

631150

2019-04-03