Lars Norrman litografi

Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv från Mexico, signerad Lars Norrman, numrerad 219/360, färglitografi, ca 38x65 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

631155

2019-04-04