James Rosenquist 1984
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "James Rosenquist New paintings", utställningsaffisch Thordén Wetterling Galleries, signerad James Rosenquist, bladmått 100x70 cm
Oramad, skador, med dedikation
631160
2019-04-29