Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första kvartal, jugend, stomme i koppar, 4 ljuspunkter, skämar i slipad frostad glasmassa, höjd (t.o.m takfäste) ca 42 cm, diameter ca 48 cm

Bruksslitage, repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

631165

2019-04-04