Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, konturerad skiva, svängda ben, höjd ca 76, 86x43 cm

Brukslitage, smärre ytskador

631170

2019-04-04