Vägglampa Vasateatern

Vägglampa Vasateatern
Vägglampa Vasateatern
Vägglampa Vasateatern
Vägglampa Vasateatern

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGLAMPA, troligen Italien, 1900-talets andra häflt, med 9 ljuspunkter, mått ca 120x130 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Slitage

631175

2019-04-16