Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Skepp med svensk flagg, signerad O Palmer, olja på duk, ca 20x27 cm
Litet hål i duken
631181
2019-04-03