Applique

Applique
Applique
Applique
Applique
Applique
Applique
Applique
Applique
Applique
Applique

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

APPLIQUE, för 3 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, längd frå¨n vägg ca 26 cm

631187

2019-04-03