Le Corbusier
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965): (2) Figurmotiv, signerad och daterade i trycket Le Corbusier -52, utställningsaffischer, bladmått ca 73x50 resp 71x49 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Oramade, veck, vågigt
631188
2019-04-28