Le Corbusier

Le Corbusier
Le Corbusier
Le Corbusier
Le Corbusier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965): (2) Figurmotiv, signerad och daterade i trycket Le Corbusier -52, utställningsaffischer, bladmått ca 73x50 resp 71x49 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Oramade, veck, vågigt

631188

2019-04-28