Breakfast table mahogny England
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREAKFAST TABLE, mahogny, England, 1800-talets första hälft, fällbar skiva, tredelad pelarfot, benavslut med mässingshylsor och hjultrissor, höjd ca 71, diameter 105 cm
Skivan med repor och märken, slitage
631192
2019-04-05