Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1960-tal, bestående av: ellok RET 800, resturangvagn 348/2, personvagn 348/1, bagagevagn 348/4, skadad fabriksförackning medföljer
Lackskador
631199
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här