Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1960-tal, bestående av: ellok RET 800, resturangvagn 348/2, personvagn 348/1, bagagevagn 348/4, skadad fabriksförackning medföljer

Lackskador

631199

2019-04-07