Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, "Svitjod", Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft, Björk samt fanerat med masurbjörk, ett par glasade skåpsdörrar, fyra lådor samt ett par underliggande skåpsdörrar, höjd ca 175, 120x41 cm

Bruksslitage

631202

2019-04-04