Pierre Olofsson 5 klont med 6 serigrafier

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): 5 Klont - grafikmapp, innehållande 6 färgserigrafier, klonterade av Ulf Linde, Stockholm 1988, saknas kasettband, verket signerat av Ulf Linde och Pierre Olofsson, numrerad 19/300, 25x45 cm

Smärre slitage, saknas kasettband

631225

2019-04-04