Stig Lindberg Pynta tekoppar och fat

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG LINDBERG, 6 st, ´´Pynta´´ tekoppar och fat, 1960-tal, glaserad flintgods, Gustavsberg, höjd ca 6 cm

Smärre slitage

631236

2019-04-04