Wilhelm Kåge speceriburkar

Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar
Wilhelm Kåge speceriburkar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 800 SEK

WILHELM KÅGE, speceriburkar/ kryddburkar, 9+9+2, Gustavsberg, 1920-tal, dekor i blått, höjd ca 12/20/20 cm

3 locken saknas för störa burkarna, 1 lock saknas knappet, 2 lock med sprickor, några nagg, en spricka i mjöl burka, krackelyr och missfärgningar, spricka i kardemumma burka, lagningar

631239

2019-04-04