Skål/spilkum allmoge

Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge
Skål/spilkum allmoge

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL/SPILKUM, allmoge, invändigt glaserat lergods, 1900-talets första hälft, höjd ca 15, Ø 46 cm

Slitage vissa skador

631257

2019-04-04