Oscar Gard Montán

Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán
Oscar Gard Montán

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSCAR GARD MONTÁN, uppstoppad and i rustning av bemåld keramik, signerad samt daterad -07, höjd 27, längd 35 cm

631258

2019-04-07