Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORE STRINDBERG (1882-1968): Manshuvud, gips, signerad Tore Strindberg 1916, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Slitage, mindre skador
631260
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här