Tore Strindberg skulptur Vasateatern
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TORE STRINDBERG (1882-1968): Manshuvud, gips, signerad Tore Strindberg 1916, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Kuntoraportti
Slitage, mindre skador
631260
Päivämäärä:
2019-04-16