Tore Strindberg skulptur Vasateatern

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TORE STRINDBERG (1882-1968): Manshuvud, gips, signerad Tore Strindberg 1916, höjd ca 45 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Kuntoraportti

Slitage, mindre skador

631260

Päivämäärä:

2019-04-16