Théophile Louis Deyrolle oljemålning
2019-04-04
631261
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEOPHILE LOUIS DEYROLLE (1844-1923): Sluss, signerad TH Deyrolle, olja på duk, bildmått 56x76 cm
Krackeleringar, dubblerad