Théophile Louis Deyrolle oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEOPHILE LOUIS DEYROLLE (1844-1923): Sluss, signerad TH Deyrolle, olja på duk, bildmått 56x76 cm

Krackeleringar, dubblerad

631261

2019-04-04