Oscar Björk oljemålning

Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Gårdsmotiv, olja på duk, intyg a tergo Margit Friis och Ingrid Thulin, ca 69x101 cm

Kuntoraportti

Krackelering

631265

Päivämäärä:

2019-04-04