Oscar Björk oljemålning
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Gårdsmotiv, olja på duk, intyg a tergo Margit Friis och Ingrid Thulin, ca 69x101 cm
Kuntoraportti
Krackelering
631265
Päivämäärä:
2019-04-04