Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
HÖGANÄSBOLAGET samt TILLINGE, 4 delar, gulglaserat lergods, ytterfoder, aladåbform samt (2) pastejformar, 1800-tal, höjder 8,5 - 17,5 cm
Några nagg
631266
2019-04-04