Skulptur Vasateatern

Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, manshuvud med gångjärn, gips, höjd ca 49 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Fläckar

631268

2019-04-16