Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VED-/VATTENTUNNA, koppar med dubbellock, bärhandtag i mässing, fötter i smide, tidigt 1900-tal, höjd ca 65, Ø 43 cm
Bruksslitage, patina
631269
2019-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här