Vägglampetter Vasateatern

Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, ca 1920-tal, för el, bronserad zink, genombruten dekor i form av broskornamentik och mansmaskaroner, 2 ljuskällor, höjd ca 60 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Lösa ornament finns att hämta vid utlämningen, fläckar

631273

2019-04-16