Vägglampetter Vasateatern
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, ca 1920-tal, för el, bronserad zink, genombruten dekor i form av broskornamentik och mansmaskaroner, 2 ljuskällor, höjd ca 75 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Större avslag, fläckar
631274
2019-04-16