Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, sekelskiftet 1800/1900, geisha, bemålat gips, detaljer i textil, signerad Konigh, höjd ca 65 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Avslag, renoverad och kompletterad
631277
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här