Skulptur Vasateatern

Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern
Skulptur Vasateatern

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, sekelskiftet 1800/1900, geisha, bemålat gips, detaljer i textil, signerad Konigh, höjd ca 65 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Avslag, renoverad och kompletterad

631277

2019-04-16