Trädgårdssoffa barnmodell

Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell
Trädgårdssoffa barnmodell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, barnmodell, tillverkad av grenar och plank, 1900-tal, höjd ca 60, längd 88 cm

Slitage av väder, vind och användning, behov av översyn

631279

2019-04-04