Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, barnmodell, tillverkad av grenar och plank, 1900-tal, höjd ca 60, längd 88 cm
Slitage av väder, vind och användning, behov av översyn
631279
2019-04-04