Spegel Vasateatern

Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern
Spegel Vasateatern

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, sekelskifte 1800/1900, förgylld, dekor av bl.a. äggstav ca 212x86 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Skador, slitage

631285

2019-04-16