Karmstolar rokoko
2019-04-05
631297
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, balusterformad ryggbricka, klädd i skinn, sitthöjd 39 cm
Senare bemålning, färgbortfall, lagningar