Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-talets slut, nyrkoko, fanerat med mahogny, dörrar fanerad med pyramidmahogny, invädnigt med hyllplan, höjd 198, 108x49 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, slitage
631298
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här