Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS HUCK HULTGREN (född 1931): Skulptur, Mor med barn, bemålat trä, signerad och daterad -62, höjd ca 37 cm
Torrsprickor
631299
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här