Lars Huck Hultgren skulptur

Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur
Lars Huck Hultgren skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HUCK HULTGREN (född 1931): Skulptur, Mor med barn, bemålat trä, signerad och daterad -62, höjd ca 37 cm

Torrsprickor

631299

2019-04-05