Praktskål

Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRAKTSKÅL på fot, porslin, Tyskland, 1900-talets första hälft, dekor med figuriner i form putti, rik dekor av blomster, skålen med genombruten dekor, tvådelad, höjd ca 42 cm

Nagg

631300

2019-04-05