Kannor och dosor

Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor
Kannor och dosor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 3 st, DOSOR 4 st., mässing, bla Skultuna och Västerås, varav en kalenderdosa, kannornas höjd 10,5-19 cm

Slitage och bucklor

631301

2019-04-05