Sigurd Möller
Valmis
2019-04-05
631302
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIGURD MÖLLER (1895-1984): Fjällsjö, signerad och daterad S Möller -50, olja på duk, ca 60x72 cm