Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIGURD MÖLLER (1895-1984): Fjällsjö, signerad och daterad S Möller -50, olja på duk, ca 60x72 cm
Zustandsbeschreibung
631302
2019-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner