Sigurd Möller

Sigurd Möller
Sigurd Möller
Sigurd Möller
Sigurd Möller
Sigurd Möller
Sigurd Möller

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Fjällsjö, signerad och daterad S Möller -50, olja på duk, ca 60x72 cm

Zustandsbeschreibung

631302

2019-04-05