Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Den synliga urnan" signerad och daterad Mörner -68 (-35), olja på duk, ca 66x92 cm

Enligt etikett a tergo utställd på Kunstnerforbundet Oslo 1969

Smäre tryckmärke på duk

631303

2019-04-05