Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANNELI NILSSON (född 1961): Komposition, signerad Anneli Nilsson, daterad a tergo 2012, blandteknik på duk, ca 122x152 cm
Zustandsbeschreibung
Ytsmuts
631310
2019-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner