Jules Pascin

Jules Pascin
Jules Pascin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULES PASCIN (1885-1930): kvinnor, signerad, etsning. ca 12,5x8 cm

631312

2019-04-07