Jim Dine Louisiana Hearts

Jim Dine Louisiana Hearts
Jim Dine Louisiana Hearts
Jim Dine Louisiana Hearts
Jim Dine Louisiana Hearts

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935),"Louisiana Hearts", signerad och daterad 1982, 77/100, färgoffset och etsning, bildmått 21,5 x 35,5 cm
Utgiven av Louisiana Museum, Humlebaek.

631313

2019-04-04