Olle Agnell oljemålning

Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OLLE AGNELL (1923-2015): "Saltdammar, Kos", monogramsignerad OA, olja på duk, 30 x 41 cm

Kuntoraportti

631318

Päivämäärä:

2019-04-04